OPALCLEAR

image021İki ayrı temizleme teknolojisinin yenilikçi bir bileşimidir.Yüzey aktif teknolojisi çok hızlı temizlik sağlar.Kullanılan lipaz enzimi ise emülsiye edilemeyen yağların küçük parçalara ayrılarak uzaklaştırılmasında yardımcı olur.
Avantajları:
İki aşamalı hızlı ve derin bir temizlik sağlar.
Ticari mutfak temizliklerinde çok etkilidir.
Derz arası,çatlak ve gözeneklerdeki yağ ve atıkları temizler.
Paslanmaz çelik kazanların hızla ve kolayca yıkanmasını sağlar.
Yağlı tabakaların ortadan kaldırılarak çalışanların iş güvenliğini arttırır.
Böcek ve bakterilerin oluşumuna sebep olan kirliliği yok eder.
Paspaslama sonrası durulama gerektirmez.
Derz aralarında birikerek kokuya neden olan organik kalıntıları yok eder.
Yer temizliğinde son teknoloji olan OPAL CLEAR yüzeydeki kirliliği uzaklaştırmak için iki şekilde işlev gösterir.İlk önce özel yüzey aktif malzeme yağı söker,geri kalan organiklere özel seçilmiş enzimler hücum eder. Kullanılan özel lipaz enzimi kalan atıkları hızla parçalayarak kolay emülsiye edilmesini sağlar. Her bir uygulamada nüfuz etmiş olan organik atığın bir kısmı uzaklaştırılır. Sürekli kullanımla beraber de, derin bir temizlik ve kokudan tamamen arınmış bir ortama sahip olunur.
Ek faydaları:
Durulama gerektirmediği için işçilik ve sudan tasarruf sağlar.
Durulama yapıldığı zaman yiyecek ile temas eden yüzeylerde kullanılabilir.
Zemin kayganlığını azalttığı için düşme ve yaralanmaları önler.
Sürekli kullanım temizliği daha kolay hale getirir.
Delik ve çatlaklara yerleşen organik atıkların neden olduğu kokuları ortadan kaldırdığından zararlı bakterilerin birikimini ve böcek oluşunu engeller.
Depolama: 2◦C – 27◦C arasında kapalı yerde saklanır. Ürünün donması engellenmelidir.Göze ve cilde temas ettirilmemelidir. Temas halinde ılık sabunlu su ile yıkanmalıdır.
Ambalaj: 25 kg. bidon .İhtiyaca göre 1/50 ve 1/150 sulandırıp kullanılır.

Yukarıda yer alan açıklama ve uygulama bilgileri malzemenin kullanım sahası ve amacına yönelik olup bilgi edinme mahiyetini taşımaktadır. Uygulama şartları ve uygulama teknikleri farklılıklar gösterdiği için, her yer kendi koşullarına göre uygulama yapar. Bu nedenle bir bağlayıcılığı yoktur ve garanti olarak değerlendirilemez.