OPALODOR + OPALODOR LB + AZUR + AZURKÜP + OPALMULTI KULLANIMLARI

OPALODOR
Logar,foseptik,kanal,tuvalet,pisuar,lavabo,yer gideri,çöp konteynerleri,hayvan pislikleri dahil her yerdeki kokuları giderici bir üründür. 1/100 sulandırılıp spreylenir.
OPALODOR LB
1 poşet kovanın dibinde yan tarafa konulur. Üstüne çöp poşeti geçirilir ve kapağı kapatılır. 10-20 lt kovalarda 1 adet, 20 lt üzeri kovalarda birkaç adet 4 haftaya kadar kokuları absorbe eder.
AZUR
Koku gelen pisuar,yer gideri,ve lavabolarda başlangıçta ürünün içindeki bakterilerin boru ve kanal sistemlerine yapışıp görevleri yapabilmesi için 3 gün üst üste uygulama yapılır.Sonra ihtiyaca göre haftada 1 veya 15-20 günde bir uygulanır.
AZUR KÜP
AZUR uygulamasını takiben 1 AZUR KÜP pisuarın deliğini tıkamayacak bir koruyucu ile pisuara konulur. Arzu edilirse su kapatılır. Su açık kalırsa azurküpün ömrü kısalır.
OPALMULTİ
1/100 sulandırılır.(1/2 kg.lık su dolu spreye 5 gr konulur). Lavabo,yer gideri,pisuar ve tuvalete günde 2-3 kere spreylenir.
OPALCLEAR & 3EN CLEAN
Paslanmaz yüzeyler,davlumbazlar,yemek pişirme yerleri, ocaklar,duvarlar,
zeminler,hatta bulaşıklar bile temizlenebilir. 1/100 sulandırıp kullanılır.

NOT: Kullanacağınız kadarını sulandırıp kullanınız. Ürünlerimizi kullanırken çamaşır suyu,kostik,lavabo aç gibi ürünleri kullanmayınız.