OPALKAP

OPALKAP tıkanmış boruların açılmasında ve yağ kapanlarında kullanım için teknolojide gelinen son noktadır. Basilus bakterisi inatçı çözünmesi zor uzun zincir yağ asitlerini başarılı bir şekilde parçalamaktadır.
Doğadan toplanan 25.000 farklı bakteri ve dünya çapında alınan leke örnekleri üzerinde yapılan çalışmalarla en uygun bakteri karışım kültürleri hazırlanıp, yağ gibi zor bozulan organiklerin yok edilmesi için ürünler geliştirilmiştir.

image025 image023

 

Uzmanlarımızın geliştirmiş olduğu etkin ve istikrarlı fomülasyonlarla doğal parçalama özelliğine sahip yeni bakteriler ile OPALKAP üretilmiştir. Yeni geliştirilen bu mikrobiyel karışım aynı zamanda yağ kapanlarında tıkanmaya yol açan lipit, protein, ve karbonhidratları da parçalar. Hatlarda ve yağ kapanında köpük oluşumunu da engeller. Düzenli bir uygulama sayesinde yağ kapanları temiz ve kokusuz hale gelip, boru tıkanmaları problemlerinin önüne geçilir.
Kullanım Şekli: OPALKAP yağ kapanları ve drenaj hatlarının koruyucu bakımı için geliştirilmiştir.
Uygulama Tavsiyeleri
İlk çalışmada yağ kapanı boşaltılmalı.
İlk besleme direkt olarak yağ kapanına yapılmalı.
Koruyucu dozaj: OPALKAP beslemesi drenaj hattına günlük yapılmalı.
Dozaj
Yağ Kapanları
Başlangıç beslemesi: 1,5 lt/m³
Koruyucu besleme günlük hazırlanan ve servis edilen yemek miktarına bağlıdır.
400-500 öğün/gün: 400 ml/gün (minimum dozaj)
800 öğün/gün: 600 ml/gün
1000 öğün/gün: 1,2 l/gün
2000 öğün/gün: 1,5 l/gün
Biz ürünün otomatik dozaj ünitesi ile verilmesini tercih ederiz.
Drenaj Hatları Standart borular için:
Başlangıç besleme: 200 ml ilk hafta
Koruyucu besleme: 100 ml/hafta
Standarttan büyük hatlar için dozaj miktarı arttırılmalıdır.
Depolama:Kuru ve soğuk bir yerde depolayınız. Göz ile temastan kaçınınız. Yutmayınız. Deri ile temasta ılık sabunlu su ile yıkayınız.
Ambalaj : 25 kg’lık fıçı

Yukarıda yer alan açıklama ve uygulama bilgileri malzemenin kullanım sahası ve amacına yönelik olup bilgi edinme mahiyetini taşımaktadır. Uygulama şartları ve uygulama teknikleri farklılıklar gösterdiği için, her yer kendi koşullarına göre uygulama yapar. Bu nedenle bir bağlayıcılığı yoktur ve garanti olarak değerlendirilemez.