OPALMULTİ

Kokuları kontrol etmek ve her türlü yüzeyi temizlemek için kullanılan bioaktif bir üründür.
Kullanım Yeri: Banyolarda,tuvaletlerde,pisuarlarda,çöp toplama yerlerinde kullanılır.Yiyecek,vişne,kahve,kusmuk,süt,yağ,meyve suyu,şarap lekelerini çıkartır ve parlaklık verir.
Nasıl kullanılır:Döküntü mümkün olduğu kadar yüzeyden alınır.Islak bir sünger ile leke ıslatılır.Leke üzerine OPALMULTİ direk olarak püskürtülür. Bir gece bekletilir. Elektrikli süpürge ile temizlenir. Leke çıkmaz ise işlem tekrarlanır.

image019 image017 image015

 

Filtre ve aspiratörlerin temizliği için: 1 litre su içine 50 ml. OPALMULTİ konularak kullanılır. Daha sonra su ile durulanır.
Genel Temizlik : Duvar,yer,banyo,tuvalet gibi yerlerin günlük temizliği için 5 Lt. su içine 50 ml koyup kullanmak yeterlidir.
Koku giderme ve kontrol altına alma: Yatmadan önce koku kaynağı olan bölgelere (lavabo,tuvalet,pisuar,drenaj boruları ) sprey ile püskürtülür.
Faydaları:
Kullanımı kolaydır. Yüzeydeki bütün organik atıkları yok eder. Çevre dostudur.
Deterjanla temizleyemediğimiz kirleri temizler.
Depolama: Serin ve kuru alanda depolanmalıdır.
Göz ile temas ettirilmemelidir.
Temas eden elinizi ılık sabunlu su ile yıkayınız.

Yukarıda yer alan açıklama ve uygulama bilgileri malzemenin kullanım sahası ve amacına yönelik olup bilgi edinme mahiyetini taşımaktadır. Uygulama şartları ve uygulama teknikleri farklılıklar gösterdiği için, her yer kendi koşullarına göre uygulama yapar. Bu nedenle bir bağlayıcılığı yoktur ve garanti olarak değerlendirilemez.